Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv

Vārda dienu šodien svin: Klāra, Vizma

Projektu nedela titulbilde

Un nevajag daudz,
Vajag pavisam maz.
Pavisam nieku,
Lai mirdzošs mirklis nestu prieku...

No 8. līdz 15. februārim Mazsalacas vidusskolā norisinājās Projektu nedēļa. Šogad aktivitātes tika plānotas sadarbībā ar Valmieras novada fondu “Labdarības skola”.

     Nedēļas ietvaros katra klase veica lielāku vai mazāku sabiedrībai noderīgu darbu.

2.klases skolēni gatavoja apsveikuma kartiņas pensionētajiem skolas darbiniekiem un Lieldienās tās nogādās adresātiem. (projekta prezentācija ==> ŠEIT <==)

3.klase sagādāja pārsteigumu skolas darbiniekiem Valentīndienā. (projekta foto ==> ŠEIT <==)

4.klase iestudēja teātra izrādi pēc A.Sakses pasakas motīviem “Kā tas varēja notikt?”, kura tiks parādīta arī Mazsalacas pirmskolas izglītības iestādes audzēkņiem.

5.klase noformēja skolas telpas Valentīndienas gaisotnē un gatavoja Valentīndienas apsveikumus, ar kuriem iepriecināja Mazsalacas slimnīcas Sociālās nodaļas pacientus.

7.a klase iepriecināja Mazsalacas novada pensionārus, apciemojot tos mājās un nogādājot sarūpēto ciemakukuli.

7.b un 8.b klases skolēni iepazinās, kas ir geocachings jeb slēpņošana un izlika slēpņus, tādā veidā piesaistot tūristus Mazsalacas novadam. (projekta prezentācija ==> ŠEIT <==)

8.a klase realizēja akciju “Drēbju skapja kārtošana”, kuras ietvaros tika ziedots apģērbs, lai dotu tam otru iespēju. Proti, atnesto par ziedojumiem varēja izvēlēties mazsalacieši, pārējais nonāca Sociālā dienesta humānās palīdzības noliktavā, bet par ziedoto naudu tika iegādāta dāvanu karte veterinārajiem pakalpojumiem Valmieras dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Patversmes kaķus vēl iepriecinās zēnu gatavotās mājiņas. (projekta prezentācija ==> ŠEIT <==)

9.klase palīdzēja senioriem sarīkot ziemas galda spēļu turnīru. (projekta video ==> ŠEIT <== )

10. un 11.klases skolēni strādāja pie zinātniski pētnieciskajiem darbiem un gatavojās to aizstāvēšanai skolā un Vidzemes reģionā.

Bet 12.klase mācījās, jo ar savu labo darbu – izrādi - jau Žetonu vakarā iepriecināja vecākus, skolotājus, radus, draugus un paziņas.

   Skolas vadības vārdā vēlos teikt paldies visiem tiem, kas atbalstīja un palīdzēja realizēt mūsu labos darbus: Valmieras novada fondam un  “Labdarības skolas” koordinatoram Mārcim Bogdanovam, biedrības “Ziemeļvidzemes ģeoparks” ģeologam Dainim Ozolam, Mazsalacas Mākslas skolas skolotājai Lailai Stradai, Mazsalacas Sociālā dienesta darbiniecēm, Mazsalacas novada tūrisma informācijas centra vadītājam Rimantam Lūsim, Mazsalacas slimnīcas Sociālās nodaļas personālam, Mazsalacas novada kultūras centra kolektīvam, senioru biedrībai “Atbalss”, projektā iesaistītajiem pedagogiem un skolēnu vecākiem.

Mazsalacas vidusskolas direktore Zaiga Ivana

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai