Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

Mazsalacas vidusskola

T/fax:+371 64251270  mazsalacas.vidusskola@valmiera.edu.lv

Vārda dienu šodien svin: Sniedze, Meta

#StandWithUkraine

ĒDIENKARTE

27.11. - 01.12.

1. - 4.kl.   5. - 12.kl.

 

9.septembrī notiks atkārtotas bezmaksas pašaizsardzības nodarbības bērniem un pieaugušajiem, kuri ir deklarēti Valmieras novadā. Nodarbības vadīs pieredzējušais treneris Māris Rizga no sargisevi.lv.

Uz nodarbībām ir aicināti bērni no 7 gadu vecuma un īpaši aicinām pieteikties sievietes.

 

Katras nodarbības sākumā notiks ievadsaruna, kur, atbilstoši konkrētās grupas dalībnieku vecumam, tiks sniegta informācija par pašaizsardzību, tās pielietošanu un veidiem. Tālāk sekos praktisko paņēmienu apguve, atbilstoši konkrētās grupas vecumam un fiziskajām spējām.

Pieteikties nodarbībām iespējams, rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28808440. Aicinām sazināties ar organizatoriem arī ja netiekat minētajos datumos – ja pieprasījums būs liels, tiks apsvērta iespēja organizēt papildus nodarbības 8. vai 10. septembrī.

Pasākumu organizē neformālā sieviešu grupa “Mastermind Valmiera” ar Valmieras novada pašvaldības finansiālu atbalstu iedzīvotāju iniciatīvas projektu atbalsta programmas ietvaros.

Pasākuma mērķis ir sniegt informāciju un praktiski apmācīt vismaz 120 Valmieras novada iedzīvotājus par personisko pašaizsardzību, lai stiprinātu vietējās kopienas (primāri bērnu un sieviešu) spējas aizstāvēt sevi uzbrukuma gadījumā.